Vítáme Vás na stránkách podolské farnosti

Kostel
Na těchto stránkách bychom se chtěli rozdělit se všemi čtenáři o to, čím naše farnost svatého Jana Nepomuckého žije. Přejeme si, aby tyto stránky sloužily k větší informovanosti a duchovnímu povzbuzení.

S přáním Božího požehnání
P. Pavel Kopeček, farář

Koncert duchovnĂ­ hudby
Všechny srdečně zveme v neděli 28. 5. 2017 v 18.00 hod do kostela sv. Jana Nepomuckého na Varhanní koncert, při kterém zazní skladby Césara Francka: Les trois chorals - Cantabile.
Účinkuje Francois De Val, francouzský varhaník z katedrály Notre Dame ve Štasburku.
 Koncert se uskuteční při příležitosti návštěvy zástupců partnerské obce Ay sur Moselle v Podolí.
Vstupné dobrovolné.
Le beau concert tchèque de François de Val à Brno

Vloženo 15.5.2017 | Další v sekci aktuality

Úřední hodiny na faře:

Pondělí 8,00 - 10,00
Středa 8,00 - 11,00 a 15,00 - 17,00
Mimo úřední hodiny - dle vzájemné domluvy
na telefonním čísle 544 247 565 nebo 608 725 086.

Návštěva kostela

Kostel bývá většinou uzavřen a je přístupný jen během bohoslužeb. V letním období je předsíň kostela otevřena k modlitbě a adoraci. V tomto období je předsíň kostela také otevřena i pro ty, kteří se zde zastavují a chtějí do kostela nahlédnout, neboť kolem kostela také vede cyklistická stezka do nedalekého Mariánského údolí
(Brno-Líšeň). Celý interiér kostela je možno shlédnout i s odborným výkladem na požádání - je třeba se obrátit na farní úřad.