Vítáme Vás na stránkách podolské farnosti

Kostel
Na těchto stránkách bychom se chtěli rozdělit se všemi čtenáři o to, čím naše farnost svatého Jana Nepomuckého žije. Přejeme si, aby tyto stránky sloužily k větší informovanosti a duchovnímu povzbuzení.

S přáním Božího požehnání
P. Pavel Kopeček, farář

Misijní štrůdlování
V neděli 23. dubna 2017 proběhlo v naší farnosti „Misijní štrúdlování“. Ochotně se zapojilo mnoho šikovných žen, které napekly vynikající štrúdl. Po mši svaté nabízely ženy své sladké klenoty všem farníkům za dobrovolný příspěvek. Tato sbírka bude odeslána na účet Papežského misijního díla.
Farníci byli pozváni i na malé pohoštění na faru. Pán Bůh zaplať všem!
 Misijní štrúdlování

Vloženo 23.4.2017 | Další v sekci aktuality

Úřední hodiny na faře:

Pondělí 8,00 - 10,00
Středa 8,00 - 11,00 a 15,00 - 17,00
Mimo úřední hodiny - dle vzájemné domluvy
na telefonním čísle 544 247 565 nebo 608 725 086.

Návštěva kostela

Kostel bývá většinou uzavřen a je přístupný jen během bohoslužeb. V letním období je předsíň kostela otevřena k modlitbě a adoraci. V tomto období je předsíň kostela také otevřena i pro ty, kteří se zde zastavují a chtějí do kostela nahlédnout, neboť kolem kostela také vede cyklistická stezka do nedalekého Mariánského údolí
(Brno-Líšeň). Celý interiér kostela je možno shlédnout i s odborným výkladem na požádání - je třeba se obrátit na farní úřad.